Κοινοποίηση

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1. ΜΠΟΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
3. ΜΕΤΙΚΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4. ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6. ΚΟΥΦΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
7. ΓΟΥΜΕΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
8. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ)
9. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΗΣ)
10. ΚΑΠΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13. ΚΑΦΑΤΣΑΚΗ – ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ)
14. ΑΛΑΞΑΝΔΡΗ – ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ)
15. ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
16. ΚΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17. ΓΚΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑ – ΣΦΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
19. ΑΡΜΠΙΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
20. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
21. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΧΑΡΗΣ )
22. ΜΠΕΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ)
23. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24. ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)
25. ΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
26. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
27. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
28. ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
29. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
30. ΚΟΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
31. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)
32. ΛΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)
33. ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ
34. ΑΛ ΟΥΝΤΑΤ ΜΟΥΣΣΑ
35. ΠΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
36. ΚΑΛΑΡΡΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ)
37. ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ)
38. ΛΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ)
39. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ)
40. ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ)
41. ΚΟΛΟΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΠΟΛΗ

1. ΜΠΟΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
3. ΜΕΤΙΚΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4. ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6. ΚΟΥΦΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
7. ΓΟΥΜΕΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
8. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ)
9.ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΗΣ)
10. ΚΑΠΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ

1. ΚΑΦΑΤΣΑΚΗ – ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ)
2. ΑΛΑΞΑΝΔΡΗ – ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ)
3. ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
4. ΚΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5. ΓΚΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑ – ΣΦΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
7. ΑΡΜΠΙΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
8. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
9. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΧΑΡΗΣ )
10. ΜΠΕΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ)

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΜΑΤΙΣΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)
3. ΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2. ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4.ΚΟΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ – ΑΓΑΠΩ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)
2. ΛΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΗ ΠΟΛΗ

1. ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ

ΚΙΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

  1. ΑΛ ΟΥΝΤΑΤ ΜΟΥΣΣΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΠΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  2. ΚΑΛΑΡΡΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
  3. ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  4. ΛΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  5. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  6. ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  7. ΚΟΛΟΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ