Κοινοποίηση

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1. ΜΠΟΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
3. ΜΕΤΙΚΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4. ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6. ΠΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7. ΚΟΥΦΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
8. ΓΟΥΜΕΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
9. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ)
10. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΗΣ)
11. ΚΑΠΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
14. ΚΑΦΑΤΣΑΚΗ – ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ)
15. ΑΛΑΞΑΝΔΡΗ – ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ)
16. ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
17. ΚΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18. ΓΚΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑ – ΣΦΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
20. ΑΡΜΠΙΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
21. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
22. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΧΑΡΗΣ )
23. ΜΠΕΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ)
24. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
25. ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)
26. ΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
27. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
28. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
29. ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
30. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
31. ΚΟΣΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
32. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)
33. ΛΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)
34. ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ
35. ΑΛ ΟΥΝΤΑΤ ΜΟΥΣΣΑ
36. ΚΑΛΑΡΡΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ)
37. ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ)
38. ΛΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ)
39. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ)
40. ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ)
41. ΚΟΛΟΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΠΟΛΗ

1. ΜΠΟΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
3. ΜΕΤΙΚΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4. ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6. ΠΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7. ΚΟΥΦΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
8. ΓΟΥΜΕΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
9. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ)

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ

1. ΚΑΦΑΤΣΑΚΗ – ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ)
2. ΑΛΑΞΑΝΔΡΗ – ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ)
3. ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
4. ΚΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5. ΓΚΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑ – ΣΦΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
7. ΑΡΜΠΙΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
8. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
9. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΧΑΡΗΣ )
10. ΜΠΕΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ)

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΜΑΤΙΣΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3. ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)
4. ΛΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5. ΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
6. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2. ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4.

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ – ΑΓΑΠΩ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)
2. ΚΟΛΟΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΛΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

Εδώ ΖΩ – ΒΙΩΣΙΜΗ ΠΟΛΗ

1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΗΣ)
2. ΚΑΠΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ – ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΗ ΠΟΛΗ

1. ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ

ΚΙΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1. ΝΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΚΑΛΑΡΡΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
2. ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ