Δημοτικό Συμβούλιο

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1. ΜΠΟΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
3. ΜΕΤΙΚΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4. ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6. ΠΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7. ΚΟΥΦΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
8. ΓΟΥΜΕΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
9. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ)
10. ΚΑΦΑΤΣΑΚΗ – ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ)
11. ΑΛΑΞΑΝΔΡΗ – ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ)
12. ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
13. ΚΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14. ΓΚΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑ – ΣΦΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
16. ΑΡΜΠΙΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
17. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
18. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΧΑΡΗΣ )
19. ΜΠΕΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ)
20. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21. ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
22. ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)
23. ΛΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
24. ΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
25. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
26. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
27. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
28. ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
29. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
30. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
31. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)
32. ΚΟΛΟΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
33. ΛΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)
34. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΗΣ)
35. ΚΑΠΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
36. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
37. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
38. ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ
39. ΝΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
40. ΚΑΛΑΡΡΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
41. ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΠΟΛΗ

1. ΜΠΟΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
3. ΜΕΤΙΚΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4. ΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5. ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6. ΠΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7. ΚΟΥΦΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
8. ΓΟΥΜΕΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
9. ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ)

ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ

1. ΚΑΦΑΤΣΑΚΗ – ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ)
2. ΑΛΑΞΑΝΔΡΗ – ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ)
3. ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
4. ΚΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5. ΓΚΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑ – ΣΦΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
7. ΑΡΜΠΙΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
8. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
9. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΧΑΡΗΣ )
10. ΜΠΕΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ)

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΜΑΤΙΣΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3. ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)
4. ΛΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5. ΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
6. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1. ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2. ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ – ΑΓΑΠΩ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)
2. ΚΟΛΟΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΛΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

Εδώ ΖΩ – ΒΙΩΣΙΜΗ ΠΟΛΗ

1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΗΣ)
2. ΚΑΠΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ – ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΗ ΠΟΛΗ

1. ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ

ΚΙΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1. ΝΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΚΑΛΑΡΡΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
2. ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ